SADRŽAJ

 

Plaćeni dokument, molimo Vas prijavite se s korisničkim podacima
Do not fill this:

Godišnji odmor radnika na određeno vrijeme

14.11.2012, , Izvor: Verlag Dashöfer

Imamo radnika na određeno vrijeme do 31.10.2012. Tada navršava 6 mjeseci neprekidnog rada kod nas. Ima li radnik pravo na godišnji odmor (jer ga odjavljujemo 31.10.) i ako ima moramo li mu za godišnji odmor produljiti Ugovor o radu kako bi ga iskoristio?

Odredba čl. 58. st. 1. Zakona o radu (Narodne novine br. 149/09, 61/11) predviđa da radnik stječe pravo na godišnji odmor nakon šest mjeseci

Pristup ovom dokumentu imaju samo pretplatnici.

ili se prijavite s vašim korisničkim podacima

Kako se mogu pretplatiti? 

  • Ukoliko već niste, registrirajte se i popunite našu narudžbenicu
  • Na email ćemo vam poslati predračun
  • Po uplati će vaši korisnički podaci postati aktivni
  • Kao pretplatnik ćete moći čitati sadržaj s bilo kojeg mjesta na kojem imate pristup internetu
  • Više o proizvodu možete pročitati ovdje
 
Sve raspakiratiSve zapakirati

 Pošaljite nam povratnu informaciju
Što mislite o našem portalu?
Vaša poruka je uspješno poslana.
Do not fill this: